Adem Mikullovci: Po e lëshoj perden dhe po i fiku dritat…Teatri i jonë, Leze u mbyll

Mëngjesin e ditës së sotme ndërroi jetë aktori i mirënjohur kosovar, Adem Mikullovci.

Aktori pas vdekjes së aktores Leze Qena shkroi se bashkë me ikjen e saj u mbyll dhe një teatër.

“Po e lëshoj perden, dhe po i fiku dritat….Teatri i jonë Leze-u mbyll”, ishin fjalët e aktorit për Leze Qenën.

Postimi i plotë:

ELIZABETE- Më shkove edhe ti..! A të kujtohet Leze kur ndejtëm bashk herën e fundit qesheshim me fatin që ne të dy…

Gepostet von Adem Mikullovci am Donnerstag, 26. März 2020