reklamë
justina aliaj

Rrëfimi rrëqethës i Justina Aliaj: Ja çka pashë kur isha në komë…

Justina Aliaj është një ndër shembujt brilantë të muzikës shkodrane. Edhe pse prej një jete në skenë,...

Kënga e Ronelës fut në sherr Agim Doçin dhe Robert Aliajn, ja çka i...

Në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, është diskutuar për performancën e Ronela Hajatit në Eurovision. Në studio ka patur debate të forta mes...

Historia e panjohur: Aktorja shqiptare që ka luajtur me të madhen, Sofia Loren

Kush është shqiptarja që luan përkrah Sofia Lorenit Një ndër shqiptarët që kanë ngritur lart emrin e Shqipërisë është...
rita petro

Rita Petro flet për jetën private dhe paragjykimet me të cilat përballet

Shkrimtarja dhe poetja, Rita Petro, ka folur në lidhje me paragjykimet dhe jetën private pas ndarjes nga jeta të Latif Ajrullai, i...

Dy vite nga shembja e Teatrit, kur Radoja akuzoi Ndrenikën: Pse u shite miku...

Kur Guljelm Radoja i reagonte Robert Ndrenikës... Si sot dy vite më parë u shemb Teatri Kombëtar në Tiranë....
reklamë