reklamë
video

Argjentina Ramosaj: Engjëjt për ne do t’qajnë

Teksti i këngës "Engjëjt qajnë" e kënduar nga këngëtarja Argjentina Ramosaj Je lule ti,gjithmonë më thojeMe ngjyrë të...
video

Gjergj Leka: Ty lotët t’i besova…(teksti dhe kënga)

Teksti i këngës "Po të lë një letër", kënduar nga Gjergj Leka Mbylli sytë dashuriaDhe çdo gjë pastaj,...
myfarete laze kur çelin bozhuretvideo

Myfarete Laze: Mos u trishto… shpreso (teksti dhe kënga)

Nëse dita sot shpirtin ta rëndoi,Mos u trishto, të them shpreso,Kur një shi me lot qiellin ta mbulojë,Mos u trishto, të them...
sidrit bejleri - a do më dojevideo

Sidrit Bejleri: A do më doje… (teksti dhe kënga)

A do më dojeSikur dy jetë t'i kishe pasa do më dojeTy botën krejt ta kishin falëa do më dojeSikur dhe koha...
E urrej shiun kur bie, Se njëherë ma fiku një zjarr, Një zjarr dashurie. I urrej lotët e mi Veç pse ngjajnë me shiun- Që më ndau nga ti.video

Elita 5: Tani shpirti po m’vajton… (teksti dhe kënga)

Se tregova unë dashurinëTani shpirti po m'vajtonZemra ime shumë e mërziturVazhdimisht ty po t'kërkon. Më kujtohen çastet tonaQë s'bashku ne i ndamëEdhe...
reklamë