Disney rikthen në ekran filmin klasik “Hokus Pokus 2”

Një ribashkim magjik është thuajse gati.

Bette Midler, Sarah Jessica Parker dhe Kathy Najimy pritet të rivijnë në ekran si “Motrat Sanderson” në filmin “Hokus Pokus 2”, vazhdim i filmit klasik të vitit 1993, transmeton ‘a2news.com’.

Disney ka zgjedhur që filmi të shfaqet premierë vitin e ardhshëm.

LEXO EDHE: Ku ndodhet kështjella e filmave të Walt Disneyt?