Eliza Hoxha: Arzanë, ma këpute shpirtin

Deputetja e re e PDK-së, Eliza Hoxha, ka shkruar për regjisoren që u gjend e vdekur në banesën e saj, Arzana Kraja.

Hoxha shkruan në FB:

“Ah bre Arzanë kaq heret? Ma këpute shpirtin ☹️. Ngushëllime familjes, kolegëve e miqëve”.

Ndryshe, policia ka raportuar se është gjendur një person pa shenja jete në Prishtinë. Mediat raportuan dhe konfirmuan se bëhet fjalë për vajzën e akademikut, Mehmet Kraja.