Erion Veliaj pas takimit me Dua Lipën: “Më e mirë e nëna se e bija”

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është duke qëndruar në Tiranë.

Së bashku me të janë parë edhe familjarët e saj e i dashuri i Dua Lipës.

Pas takimit me kryeministrin shqiptar, Edi Ramën, Dua Lipa dhe ekipi që po e shoqëron janë takuar edhe me Erion Veliaj, kryebashkiakun e Tiranës.

Veliaj i ka bërë disa dhurata për mysafirët e tij. Ai i ka bërë një dhuratë edhe nënës së Dua Lipës, transmeton ‘gazetaexpress’.

Velijaj e ka komplimentuar nënën e këngëtares me famë botërore për pamjen duke i thënë “më e mirë e ëma, se sa e bija”.

LEXO EDHE: Edi Rama pret në takim Dua Lipën: Çfarë çike…