Jessie J flet për sëmundjen: Nuk mund të këndoj

Jessie J është rikthyer sërish në rrjetet sociale pas lajmit për sëmundjen e saj.

Jessie zbuloi se po qëndron larg muzikës për shkak të problemave me sëmundjen Meinere, një problem me veshin që mund të shkaktojë marramendje dhe humbje të dëgjimit.

Mirëpo së fundmi ajo ka publikuar një video ku tregoi se mjekët i kanë kërkuar që t’ju dërgoj një video duke kënduar diçka me qetësi, kështu ata mund të dëgjojnë zërin e saj, transmeton ‘lapsi.al’.

“Kënga e parë që këndova ishte ‘I Want Love’. Duke dëgjuar veten teksa këndoj ndihem shumë e dobët dhe kjo më bëri të përlotem. Që nga ajo ditë nuk kam mundur të këndoj më, sepse ndjej dhimbje. Ka qenë shumë e vështirë për mua që të mos këndoj. Në kuptimin e plotë të fjalës kënga është jeta dhe lumturia ime. Të qëndruarit në heshtje është diçka që unë nuk e bëj mirë”, u shpreh këngëtarja.

LEXO EDHE: Brexit ‘nxjerr jashtë loje’ edhe serialet e famshme