Nervozohet Aleksandër Gjoka me “Big Brother”: Format idiot…

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël, ekonomist dhe gazetar, këngëtar dhe analist, të gjithë janë duke folur për këtë format dhe të gjithë kanë rënë “pre” e këtij fenomeni.

Situatat e krijuara brenda në shtëpi, dhuna e përdorur nga Kejvina Kthella kundrejt Luizit, ofendimet e banorëve për njëri-tjetrin, kanë krijuar një atmosferë mjaft toksike duke sjellë reagime të forta nga jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ka reaguar artisti Aleksandër Gjoka. Përmes disa postimeve në “Instagram”, Gjoka ka “shpërthyer” ndaj këtij formati duke mos kursyer as fjalët banale.

Ai thotë se ndjen keqardhje se sa poshtë kanë rënë vipat shqiptarë.

“Pershendetje Big M*t. Ndjej keqardhje per”Vipat shqiptarë’, sa poshtë paska rënë Kartagjena

Sa poshtë paska rënë Kartegjena sepse na çat k**** me këtë format idiot”, shkruan Gjoka./noa.al

ObserverKult


big brother

Lexo edhe:

BIG BROTHER NUK ËSHTË I VETMI QË PO TË VËZHGON: JU RROFTË KARRIERA ÇUNA DHE GOCA!

Ti mund të jesh ose jo shikues i Big Brother!

Ti mund të jesh ose jo tifoz i Big Brother!

Nga Kozeta Kurti

Por ti gënjen kur thua se e refuzon në atë farë feje këtë format, sa nuk ke dëgjuar kurrë të flitet për të. Këtu gënjen!

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult