“Netflix” ka një njoftim për “La Casa de Papel”

Së fundmi kanë përfunduar xhirimet e sezonit të pestë të serialit “La Casa de Papel”.

Lajmi u bë i ditur nga faqja zyrtare në Twitter e  ‘Netflix’, transmeton ‘lapsi.al’.

“Ishte një bandë hajdutësh tani u bë një familje. Rezistenca jemi ne, të gjithë dhe mesi po presim të shohim si do marrë fund”, shkruhej në njoftim.

LEXO EDHE: “La Casa De Papel” përfundon xhirimet e sezonit të pestë dhe të fundit