Robert De Niro flet pas aksidentit në sheshxhirim

Robert De Niro së fundmi ka folur rreth aksidentit të ndodhur në sheshxhirim.

Në një intervistë për “Indie Wire” , aktori tregoi se lëndoi këmbën teksa po xhironte filmin  “Killers of the Flower Moon” në Oklahoma.

“Dhimbja ishte torturuese dhe tani unë duhet të vizitohem. Por kjo ndodh, veçanërisht kur plakeni, duhet të jeni të përgatitur për gjëra të papritura”, u shpreh De Niro, transmeton ‘lapsi.al’.

Gjithashtu ai zbuloi pas disa ditësh do të mund t’i rikthehet skenave të tij në film. Filmi flet për  vitet 1920 në Oklahoma rreth vrasjeve misterioze serike të anëtarëve të pasur me naftë të Osage Nation.

LEXO EDHE: Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur