Rrëfim emocional i Will Smith: Kam menduar vetëvrasjen…

Gjatë regjistrimit të një serie në YouTube rreth fitnesit dhe humbjes së peshës, aktori Will Smith pranoi se kishte menduar të kryente vetëvrasje.

“Ky filloi si një udhëtim për të arritur formën më të mirë të jetës sime,” tha aktori në trailerin e “Best Shape of My Life”. Në të cilin ai synon të humbasë 20 kilogramë në 20 javë.

Aktori 53-vjeçar shihet në trailerin e serialit duke shkruar kujtimet e tij. Duke u ushtruar dhe i ulur rreth një tavoline me fëmijët e tij Trey, 28 vjeç, Willow, 20 vjeçe dhe Jaden, 23.

Smith dëgjohet të thotë në trailer se filmimi i shfaqjes bëri që ai të zbulonte shumë gjëra të fshehura për veten e tij, transmeton ‘tirananews.al’.

“Kur fillova këtë shfaqje, mendova se po hyja në formën më të mirë të jetës sime fizikisht. Por mendërisht isha diku tjetër. Përfundova duke zbuluar shumë gjëra të fshehura për veten time. Ishte e vetmja herë në jetën time që kam menduar ndonjëherë vetëvrasjen,” -tha ai.

Nuk është e qartë se kur aktori i pati këto mendime vetëvrasëse. Megjithatë, kjo do të sqarohet kur të publikohet seriali. Që do të jepet premierë më 8 nëntor.

———————————————————

LEXO EDHE: ÇFARË DO TË NDODH ME ALEC BALDWIN, FLET POLICIA

Zyrtarë policorë në Santa Fe kanë deklaruar se është ende herët që të ngrihen akuza në lidhje me vrasjen aksidentale të drejtoreshës së fotografisë Halyna Hutchins, gjatë xhirimeve për filmin “Rust”.

Policia e Shtetit ku po zhvilloheshin xhirimet e filmit, ka mbajtur të mërkurën një konferencë për media. Ku ka folur lidhur me ngjarjen tragjike të disa ditëve më parë. Në xhirimet që po kryheshin në New Mexico.

“Mendoj se faktet janë të qarta, një armë po mbahej nga Alec Baldwin. Arma ishte funksionale dhe gjuajti duke lënë të vrarë Huchinsin. Dhe të plagosur Souzan”, ka thënë sherifi i Qarkut, Adam Mendoza.

Ai ka thënë se mbetet e paqartë se përse kishte edhe municion tjetër në setin e xhirimit. Duke thënë se kjo nuk do të duhej të ndodhte…

TEKSTIN E PLOTË MUND TA LEXONI KËTU