U zhvesh në shesh/ Arrestohet në Moskë aktorja e filmave “me pullë të kuqe”

U zhvesh në shesh/ Arrestohet në Moskë aktorja e filmave “me pullë të kuqe”

Aktorja arrestohet për foto skandaloze

Autoritetet ruse kanë arrestuar një aktore të filmave +18 e cila u zhvesh dhe realizoi një foto me katedralen e Kremlinit në sfond.

Aktorja 20-vjeçarja e njohur si Rita Fox, njoftoi se u ndalua për “huliganizëm” pas zemratës së gjerë në rrjet për imazhet e postuara në rrjetet e saj sociale.

“Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar” – shkroi ajo.

Vetë autoritetet ruse nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj.

Обнажившую ягодицы у отдела полиции москвичку арестовали на 5 суток
Елена Никифоровская арестована после ню-фотосессии у полиции

Aktorja duket se ishte frymëzuar nga modelja e Instagramit, Anastasia Chistova. Ajo po ashtu me të dashurin kishin pozuar provokueshëm para një katedraleje në Sheshin e Kuq.

Imazhet tregonin modelen duke simuluar veprime seksuale me të dashurin teksa mbante veshur një xhaketë policie.

Çifti mori një gjobe të konsiderueshme./lapsi

ObserverKult

Lexo edhe:

TRAGJEDI NË XHIRIMET E FILMIT, VRITET NJË KINEASTE DHE PLAGOSET REGJIZORI