Alban Skënderaj do e hap edicionin e sivjetmë të “Hardh Fest”

Drejtori i Bordit të “Hardh Fest”, Agron Sokoli ka treguar se edicionin e sivjetmë “Hardh Fest” këtë vit do e hap këngëtari i njohur, Alban Skënderaj.

Ai ka treguar se këtë vit kusht për pjesëmarrjen në “HardhFest” është vaksinimi kundër Covid-19.

Festivali “HardhFest”, sivjet do të mbahet më 3, 4 dhe 5 shtator në Rahovec./21Media