Ndërron jetë regjisori i njohur shqiptar, nuk arriti ta mposhtte COVID-19

Ndërron jetë nga COVID-19 aktori dhe regjisori i njohur korçar Naum Tërova. Mësohet se artisti ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme.

LEXO EDHE: VDES BALERINI I NJOHUR, NUK ARRITI TA MPOSHTTE COVID-19

Ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavijonin e pneumologjisë pranë spitalit Korçë ku trajtohen personat me Covid-19.

Ai është babai i nënkryetares së bashkisë Korçë, Benila Tërova./a2news.com