Netflix, ja filmat që do të transmetohen këtë muaj

Nga filma të vjetër e deri tek ato të rinj Netflix do të sjellë një gamë të gjërë filmash këtë muaj.

Do të rikthehet në Netflix filmi i “The Age Of Adaline” një grua mahnitëse 29-vjeçare, e cila ka jetuar për më shumë se një shekull, por nuk është plakur bie në dashuri dhe sekretet e së kaluarës së saj fillojnë të zbardhen në këtë film fantastik romantik. Nuk do të mungojë as filmi “Flight” në të cilin luan Denzel Washington në rolin e një piloti të një linje ajrore i cili shpëton pothuajse të gjithë pasagjerët në avionin  që nuk funksionon për shkak të një aksidenti, por një hetim mbi aksidentin zbulon diçka shqetësuese, transmeton ‘lapsi.al’.

Netflix ka njoftuar sezonin e tretë të komedisë “Master of Asone”. Vështrimi i parë i sezonit të ri ngacmon një histori me Denise (luajtur nga fituesja e Çmimit Emmy Lena Waithe) dhe marrëdhënien e saj me partneren Alicia (luajtur nga fituesja e BAFTA Naomi Ackie). Vazhdoni të lëvizni për të parë se çfarë tjetër do të transmetohet në këtë muaj të Pranverës.

“Those Who Wish Me Dead”

“Cruella”

“Halston”

“P!nk: All I Know So Far”:

“The Age of Adaline”

“Castlevania” Season 4

“Aliens”

“Almost Famous”

“The Sons of Sam: A Descent into Darkness”

“The Boy From Medellín”

“The Kominsky Method” Season 3

“Hacks”

“Cinderfella”

“The Brokenwood Mysteries” Series 7

“The Da Vinci Code”

“Flight”

“Hannibal Rising”

“Haunted” Season 3

“High School Musical: The Musical: The Series” Season 2

“I Am Cait” Season 2

“Mr. & Mrs. Smith”

LEXO EDHE: Pas 37 mijë nënshkrimeve, Netflix pranon shtetësinë e Kosovës