Për 321 ditë u shtirë si i vdekur, fiton rolin në serialin e famshëm

Për 321 ditë u shtirë si kufomë në TikTok me qëllimin e vetëm për t’u vënë re nga bota e televizionit dhe kinemasë dhe më në fund ia arriti qëllimit.

Josh Nalley, një 42-vjeçar nga Kentaki, tashmë do të jetë i pranishëm në sezonin e ri të serialit CSI: Vegas.

Aty do të bëjë rolin që e bën më së miri, do luajë të vdekurin.

“Rrallëherë gjejmë një aktor kaq të përgatitur për të luajtur rolin e një kufome si Josh”, tha një nga producentët e serialit për gazetën ‘The Post’.

“Nuk më pëlqen të flas në kamera, por mund të shtrihem dhe të hiqem sikur kam vdekur shumë lehtë. Pasi e kam bërë këtë gjë në më shumë se 300 postime.

Dita-ditës jam përmirësuar..,” tha ai për Courier Journal ./ a2news.com

ObserverKult


Lexo edhe:

“SOPRANOJA E METROS”, GRUAJA E PASTREHË QË MAHNITI BOTËN NËNSHKRUAN KONTRATË ME PRODUCENTIN E NJOHUR (VIDEO)

Një grua e mistershme e Los Anxhelesit me një zë engjëlli duke kënduar në metro ka prekur zemrat e mijëra personave.

Në videon e postuar nga Departamenti i Policisë në Los Angeles në Twitter, një grua me vokalin e saj befasues bëri jehonë nëpër stacion.

“4 milionë njerëz e quajnë LA shtëpi. 4 milionë histori. 4 milionë zëra … Ndonjëherë duhet të ndalesh dhe të dëgjosh një. Të dëgjosh diçka të bukur”. Ky ishte mbishkrimi i videos së publikuar.

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult