Rita Ora sfidon Covid-19 dhe ndez Australinë (FOTO)

Rita Ora

Rita Ora, ishte ylli i koncertit “Sydney Mardi Gras”, mbrëmjen e së shtunës.

30-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me një veshje provokuese, tek këndonte në “Sydney Cricket Ground”.

Rita performoi disa nga këngët e saj më të njohura, si :
“Let Me Love You”, “Bang Bang”, “BIG” dhe “Anywhere”.

Në fund të performancës, Rita Ora u mallëngjye dhe i tha publikut se e kishte marrë shumë malli për një koncert:

“Po përpiqem që të mos qaj, por kisha shumë kohë pa dalë në skenë. Nuk do ta harroj kurrë këtë moment”.

Lexo edhe :

RITA ORA FLET PËR ROLIN E RI NË “TWIST”: KAM QENË GJITHMONË NJË FANSE E CHARLES DICKENS