Rrëqethëse/ Sharon Stone: Më harruan pas goditjes që e pësova në tru

sharon stone 40

Sharon Stone foli së fundmi për faktin se u injorua nga Hollivudi, pas goditjes që pësoi në vitin 2001. Gjatë eventit të THR ‘Raising Our Voices’, aktorja 65-vjeçare ndau rrugëtimin e saj personal teksa “u shkëput” nga industria e argëtimit pas problemit shëndetësor.

Duke folur për audiencën, Stone tregoi se si goditja në tru çoi në harrimin e saj.

“Unë u përballa edhe me çështje të diversitetit. Në vitin 2001, pësova një goditje në tru dhe shanset e mia për të mbijetuar ishin vetëm 1%. Kam kaluar hemorragji në tru për nëntë ditë”, tha aktorja./dritare.net

ObserverKult


Lexo edhe:

REVOLTOHET SHARON STONE: KIM KARDASHIAN- AKTORE, JO DERI KËTU…

Ka bërë bujë të madhe në komunitetin e aktrimit lajmi se Kim Kardashian do t`i bashkohet sezonit të ardhshëm të “American Horror Story”.

Nuk janë të paktë zërat që pyesin se përse një personazh televiziv me pak përvojë në aktrim, siguroi një rol kaq të lakmuar.

Një prej atyre që kritikuan Kardashian për këtë gjë ishte aktorja e famshme, e Sharon Stone.

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult