“Shoh dhe dëgjoj gjëra”, aktorja amerikane zbulon se si flet me shpirtrat

Vanessa Hudgens ka thënë se mund të flasë me shpirtrat, duke treguar se prej vitesh “shikon dhe dëgjon gjëra”.

Aktorja dhe këngëtarja amerikane, e ftuar në “The Kelly Clarkson Show”, deklaroi se që kur ishte fëmijë shikonte fantazma.

“E kam pranuar faktin që unë shikoj dhe dëgjoj gjëra. E panjohura është e frikshme, por kohët e fundit unë kam nisur ta shikoj si diçka pozitive, si dhunti. Mbaj mend kur isha 8 vjeç, kisha një rosak lodër, dhe kur po dilja nga shtëpia për të shkuar në shkollë, ai rosak erdhi pas meje. Tani kam nisur që të përdor një pajisje që e quaj “kutia e shpirtit”, me të cilën kap frekuenca paranormale”, tha Hudgens, transmeton ‘a2news.com’.

Më tej, 33-vjeçarja shpjegoi se “shpirtrat na flasin përmes elektricitetit”.


Lexo edhe:

MERRET VENDIMI, WILL SMITH PËRJASHTOHET NGA OSCARS PËR 10 VJET

ObserverKult