Thashetheme: Johnny Depp akuzon Amber Heard: Je shumë materialiste!

johnny depp & amber heard

Mickey Rourke ka folur së fundmi për gjyqin e Johnny Depp dhe Amber Heard.

“E kam njohu Johnny për shumë vite, por nuk e njoh nga afër”, tha aktori “Sin City”.
“Gjithçka që mund të them është se, një herë isha në një situatë ku u fajësova për diçka që nuk e bëra. Më kushtoi punë në kinema për disa vite dhe më shkaktoi një reputacion të keq.”

Rourke mund t’i jetë referuar pretendimeve të ish-gruas së tij modele Carré Otis. Ajo pretendonte se ai ishte abuziv dhe kishte kërcënuar se do të vriste veten nëse ajo nuk martohej me të. Ata ishin të martuar nga viti 1991 deri në vitin 1999.


“Më në fund, e vërteta doli, por e vërteta doli pasi humba filmat dhe humba vendet e punës, dhe kështu ndihem keq për dikë që po përpiqet të copëtohet nga ndonjë materialiste” vazhdoi Mickey, duke iu referuar Depp dhe Heard.

Kur Piers Morgan e pyeti nëse beson se Heard është një materialiste , aktori u përgjigj: “Absolutisht që po.”

Johnny ngriti një padi prej 50 milionë dollarësh për shpifje kundër Amber në vitin 2019 pasi ajo shkroi një shkrim për Washington Post për mbijetimin e dhunës në familje.

Ndërsa ajo nuk e përmendi emrin e aktorit, ai pretendoi se ish-gruaja e tij, me të cilën ishte i martuar nga viti 2015 deri në 2017, sajoi akuza abuzimi. e gjithë kjo në një përpjekje për të arritur një marrëveshje të madhe divorci dhe kështu dëmtoi karrierën e tij.

Në qershor, emri i Depp u pastrua kur ai fitoi çështjen dhe iu dha 10 milionë dollarë dëmshpërblim. Heard pati një fitore të vogël në kundërpadinë e saj, ku juria i dha asaj 2 milionë dollarë si dëmshpërblim./Lapsi.al

ObserverKult

Lexo edhe:

RRËFIMI EMOCIONUES I JOHNNY DEPP: JA TMERRIN QË E PËRJETOVA NË JETË…