Trondit Bujar Kapexhiu: Ja politikanët që më kërcënuan me jetë

Bujar Kapexhiu është një ndër regjisorët dhe artistët më të mirë shqiptarë, gjithmonë i dashur për publikun.

Në një intervistë në emisionin ‘ Rreze Dielli’ në Report Tv ai ka treguar shumëçka nga jeta e tij profesionale dhe personale.

Një rrugëtim i gjatë mes filmit, regjisurës dhe karikaturës. Ai tregon vështirësitë, fillimet dhe momentet e ndryshme të një karriere të gjatë e tepër intensive, transmeton ‘shqiptarja.com’.

Rrëfimin e tij mund ta shihni duke klikuar në videon e mëposhtme…

LEXO EDHE: LETRA EMOCIONALE QË E SHKROI ASTRIT ÇERMA PËR HUMBJEN E XHEVDET FERRIT