VIDEO: “Ça ishte kjo…”/ Banorët e Big Brother tremben nga të shtënat me armë drejt Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kaluar ku është qëlluar me armë drejt Top Channel dhe ka mbetur i vdekur roja Pal Kola, 60 vjeç.

Të shtënat me breshëri të armëve janë ndjerë edhe nga banorët në Big Brother Vip 2, konkretisht Qetsori dhe Kristi të cilët janë shqetësuar nga breshëria e armës.

ObserverKult


Lexo edhe:

SULMI NDAJ TOP CHANNEL, “RANGE ROVERI” I AUTORËVE NË DUAR TË POLICISË, TARGAT TË VJEDHURA NJË MUAJ MË PARË