Edi Rama kërcen me qeleshe në kokë. Videoja që po bën xhiron në rrjetet sociale

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar së fundmi një video me qeleshe në kokë duke kërcyer së bashku me shumë qytetarë.

“Qeleshja e mirë për shokë shumë” shkruan Rama, përbri videos.

Nuk është dashur shumë kohë dhe kjo video tashmë është bërë virale.

ObserverKult


edi rama

Lexo edhe:

(VIDEO) EDI RAMA E ‘DJEG” ME BELLA CIAO NË TIKTOK. JA SI E KËNDON…

Edi Rama përveç si piktor dhe rolit qeveritar, së fundmi ka nisur edhe një angazhim tjetër. Kësaj radhe na shfaqet si “këngëtar”.

Ka qenë vetë Rama ai i cili në llogarinë e tij në “TikTok”, ka publikuar një video ku shihet me mikrofon në duar, dhe kësaj here jo për të mbajtur fjalën ashtu si jemi mësuar ta shohim, por të këndojë.

Ju ftojmë të ndiqni Bella Ciao të kënduar nga Rama, bashkë me këngëtarin Andi Stafuka.

Videon e plotë mund ta shikoni KËTU:

ObserverKult


PIKTORI I NJOHUR: EDI RAMA ZURI KARRIGEN TIME NË AKADEMI, ISHTE STUDENT MJAFT I TALENTUAR

Piktori i njohur shqiptar, Kujtim Buza ka bërë një rrëfim të rrallë për të gjithë krijimtarinë e tij artistike në “Pas Mesnatës”.

Ai ka folur për gjithçka. Nga trashëgimia e pikturës ndër breza në familje, nëna e tij që ishte modelja e parë nudo dhe deri te zhvillimi i këtij arti në ditët e sotme.

Buza ka treguar se kur doli në pension në vitin ’93, ia pasoi vendin kryeministrit aktual Edi Ramës. Ai theksoi se kjo ka qenë “karrigia e parë” e Ramës dhe ky i fundit ishte një student mjaft i talentuar.

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult