Video e fundit e Mimika Lucës/ E lumtur dhe e buzëqeshur festonte 85-vjetorin duke kërcyer me Viktor Zhustin

Këto janë pamjet e fundit që kemi parë nga Mimika Luca, e cila shfaqej duke kërcyer bashkë me kolegun e saj, aktorin e njohur Viktor Zhusti.

Ata po festonin 85-vjetorin e lindjes së Mimikës më 24 dhjetor dhe vërtetonin se vitet janë thjesht numra ndërsa buzëqeshja dhe humori nuk mungonte në fytyrat e tyre./reporttv

ObserverKult


Lexo edhe:

NDAHET NGA JETA AKTORJA E NJOHUR SHQIPTARE, MIMIKA LUCA