“Ndoshta”, këngë e re nga Dren Abazi (Video)

Para disa ditësh Dren Abazi ka publikuar një këngë të re, bashkë me video.

Përmes në postimi në profilin e tij në Facebook ai ka falenderuar bashkëpunëtorët e tij.

“Faleminderit Sergio HD për punën e palodhshme në studio, bashkë me Jeris Kaso.
Falenderim special Eneda Tarifa, që i dha kangës hijeshi me zërin e bukur në backvocale dhe Enver Muhamedi – Enka për bassin e tij të rrallë.
Samer Agolli për këshillat e tij të vlefshme.
Rita Krasniqi dhe Noar Aveny për ndihmën dhe punën fantastike në video, Zana Berìsha dhe gjithë të tjerët që kontribuan në realizimin e kësaj videoje”, shkruan Abazi, i cili është kujdesur vet për tekstin dhe muzikën e këngës.

Ju ftojmë ta ndiqni.

ObserverKult