Rikthehet Armend Rexhepagiqi, koncert më 28 shkurt

Njëri nga këngëtarët më të veçantë të skenës shqiptare , Armend Rexhepagiqi, pas një kohe të gjatë mungese, të dielën rikthehet në skenë.

Më 28 shkurt nga ora 20:45, Rexhepagiqi do të ketë performim live, i cili transmetohet direkt në Klan Kosova.

Njoftimi i plotë:

Klan Arena në bashkëpunim me Komuna e Prishtinës prezanton performancën muzikore live të artistit tonë të dashur, Armend Rexhepagiqi, i cili na vjen EDHE NJË HERË në mënyrë fantastike në këtë periudhë kohore me një performancë të veçantë për ne, për muzikën dhe kulturën në pergjithësi.Performanca do të mbahet me 28 Shkurt nga ora 20:45 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në:KLAN KOSOVA TVFacebook LIVE:Komuna e Prishtinës
Shpend Ahmeti
Klan Kosova
Perfromanca muzikore mbështetet poashtu nga Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit.

ObserverKult