Salsano Rrapi tregon se cilët nga aktorët e larguar do të donte t’i shihte sërish në Portokalli?

Moderatori Salsano Rrapi duke iu përgjigjur pyetjes se cili nga aktorët e larguar nga Portokalli do donte që të riktheheshin, ka zgjedhur Erion Isain dhe Bes Kallakun.

Ndërsa pyetjes se kush nuk do donte të rikthehej Salsano zgjodhi të mos përgjigjej duke thënë që në mendje ka vetëm një emër.

Kujtojmë që largimi më i bujshëm ishte ai i aktorit Flor Binaj, për të cilin moderatori nuk bëri asnjë koment./tirananews.al


Lexo edhe:

KUSH DO TË PREZANTOJ “PORTOKALLINË” PAS LARGIMIT TË ENEDA TARIFËS

“Portokalli” rifillon sezonin e ri së shpejti dhe vetëm pak kohë më parë. Eneda Tarifa tha se nuk do të ishte pjesë e sezonit të ardhshëm televiziv të programit të humorit.

Burime për Anabel.al konfirmojnë se prezantuesja e re e programit do të jetë Fjoralba Ponari.

Ndërsa programit të fundit të moderatores, “Më thuaj një dëshirë”, që nisi transmetimin në janar. Po i vjen fundi, Fjoralba shprehet se e sheh eksperiencën e re “një sfidë të re në TV”.

Në shtator të 2020-s u përfol edhe për një largim të Salsano Rrapit nga “Portokalli”, por ai hodhi poshtë zërat përmes një postimi në Instagram, ku etiketonte faqen zyrtare të Portokallisë dhe shkruante “së shpejti bo mbë”.

TEKSTIN E PLOTË E GJENI KËTU