Vendim i papritur i Albano Bogdos, njofton tërheqjen nga ekrani

Aktori i humorit Albano Bogdo ka marrë një vendim të papritur duke hequr dorë nga karriera e tij.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Bogdo përmes një postimi në rrjetet e tij sociale, ku në InstaStory shkruan se do të tërhiqet përjetë nga televizioni.

“Duke ju falendëruar të gjithëve për komplimentat por edhe për vërejtjet gjatë këtyre 12 viteve, po ju njoftoj tërheqjen time të përjetshme nga ekranet,”-shkruan aktori./gazetatema.net

ObserverKult


Lexo edhe:

AKTORI SHQIPTAR, ALBANO BOGDO, RRËFEN TMERRIN QË PËRJETOI NË QELINË E PARABURGIMIT…

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka rrëfyer një nga momentet më të sikletshme dhe të vështira për të.

Bogdo ka treguar se një herë është shoqëruar në Polici në Komisariatin numër 3 në kryeqytetin shqiptar dhe tregon se kushtet atje ishin skandaloze, dyshekët ishin me mut dhe vinte një erë shumë e keqe, transmeton ‘gazetatema’. 

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult