VIDEO: Skandali në kishë, aktorja e njohur ofendon rëndë shqiptarët

Arjola Demiri aktorja

Një video e Arjola Demirit teksa kërcente me lëvizje erotike në ambientet e një kishe mori qendrën e vëmendjes në media e në rrjete sociale.

Këto pamje irrituan tej mase ndjekësit e aktores të cilët e kritikuan masivisht për veprimet që aktorja kryen në shtëpinë e Zotit.

Por Arjolës nuk i duket aspak e ekzagjeruar sjellja e saj në kishë, e madje twerk-un e saj e ka krahasuar me aktivitete normale në shtëpinë e Zotit, siç është martesa apo projekte artistike.

Me fjalorin e shthurur e ofendime ndaj shqiptarëve, Arjola Demiri e ka shfrytëzuar videon për të marrë më tepër vëmendje.

“Jam një aktore super e nxehtë. Shqiptarëve vizatoja hipokrizinë dhe helmin e injorancës. F.ck you all hypocrites”, shkruan aktorja./gazetatema.net

ObserverKult


Aktorja arjola demiri

Lexo edhe:

AKTORJA ARJOLA DEMIRI FLET PËR POLITIKËN: EDHE KAM QEJF EDHE…

Aktorja Arjola Demiri ka shprehur më herët ambiciet politike. Madje edhe ato për t’u bërë deputete. Ndërkohë mbetet mbështetëse e Partisë Socialiste.

Një vit më parë u tha se ajo do të kandidonte edhe për deputete për llogari të PS.

Por një gjë e tillë nuk ndodhi. Ajo u fut në “Big Brother Vip” dhe vijoi me karrierën si aktore humori.

Disa javë më parë aktorja publikoi një foto krah kryeministrit Edi Rama të cilin e cilësonte si “artist të përjetshëm.”

Por a do t’i futet Arjola Demiri politikës?

Tekstin e plotë mund ta lexoni KËTU:

ObserverKult